Līplentas

Līplenta 25 mm, 25m/rullis, mīkstā puse

Sastāvs: 100% neilons.

Preču cenas norādītas, neieskaitot PVN 21%.

Krāsas
Balta
Bēšs
Melna
+
Izvēleties iespējas firms pievienot grozā

"Mazgāšana - 60°. Atvēršanas-aizvēršanas ciklu skaits: 5000 Ražotājs: Ķīna 100% neilona šķiedras izgatavota āķa/cilpas līplenta, profesionālu darba apģērbu, kā arī mēbeļu, apģērbu un sporta inventāra ražošanai. Līplenta ideāli piemērota arī reklāmas produktu fiksācijām un citām ikdienas aplikācijām. Līplenta ir pieejama dažādos platumos un krāsās. Līplenta nodrošina vieglu savienojuma izveidi. Līplenta ir iepakota atsevišķos Āķa (cietā puse - hook) un Cilpas (mīkstā puse - loop) lentes ruļļos, 25 m, iepakojumā. Katru līplentas pusi var iegādāties atsevišķi."

Ražotājs Ķīna
Sastāvs 100% pes
Platums 25 mm
Uztinums 25 m
Piegādes cenas

Ar kurjeru:

 • Piegāde Rīgas robežās 1–2 darba dienu laikā
 • Pasūtījumiem līdz 150 EUR › 5,00 EUR + PVN 21%; no 150 EUR - bezmaksas
 • Piegāde Latvijā 2–5 darba dienu laikā
 • Pasūtījumiem līdz 300 EUR › 7,00 EUR + PVN 21%; no 300 EUR – bezmaksas
 • Piegāde Eiropas valstīs 7–10 darba dienu laikā
 • Pasūtījumiem līdz 500 EUR › 15,00 EUR + PVN; no 500 EUR – bezmaksas

Uz paku skapjiem Omniva vai DPD paku skapjiem Baltijas valstīs: 

 • Pasūtījumiem līdz 150 EUR – 4,99 EUR + PVN 21%
 • Pasūtījumiem no 150 EUR – bez maksas
Preces atgriešana
 1. Saskaņā ar Eiropas normatīviem uz interneta veikala pirkumiem darbojas 14 dienu atteikšanās tiesības. 14 dienu termiņš sākas ar brīdi, kad pasūtītājs ir saņēmis paziņojumu par pasūtījuma nonākšanu pakomātā, kurjera piegādes gadījumā – līdz ar sūtījuma nonākšanu pasūtītāja adresē.
 2. Atpakaļ nododamajam produktam jābūt bez bojājumiem, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā un nelietotam. Lai izmantotu atteikšanās tiesības, pircējam produkta iepakojums jāatver uzmanīgi, to nesabojājot.
 3. Atteikšanās tiesību izmantošanai pircējam 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas jāuzraksta iesniegums brīvā formā par atteikšanos no preces, norādot pircēja bankas kontu, uz kuru veikt atmaksu. Iesniegums jānosūta uz e-pasta adresi statextile@sta.lv un prece jāatgriež atpakaļ pārdevējam ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.
 4. Ar preces nodošanu atpakaļ saistītos izdevumus apmaksā pircējs. Saņemot preci un pārbaudot tās stāvokli, pārdevējs pārskaita pircējam par pirkumu samaksāto summu 10 darba dienu laikā.
 5. Ja pēc preces nodošanas atpakaļ izrādās, ka prece neatbilst sākotnējam iepirkšanās stāvoklim, nauda netiek atmaksāta un atpakaļ nodotā prece paliek glabāšanā pie pārdevēja.

Preču cenas norādītas, neieskaitot PVN 21%