Šūšanas furnitūra

Furnitūra apģērbu ražošanai un galantērijas precēm

Visu veidu un krāsu pogas, plastmasas un metāla aizdares, lentes, auklas, gumijas, dekoratīvie kristāli un citi aksesuāri šūšanai.

Plašākā šūšanas furnitūras izvēle

Izvēloties furnitūru, strādājam tikai ar gadiem pārbaudītiem piegādātājiem, nodrošinot kvalitātes kontroli ikvienā posmā. Mūsu klāstā ir dažādu krāsu, rakstu un platumu atlasa lentes, elastīgas un stingras gumijas, gumijas ar caurumiem pogām izmēra regulēšanai, dažādu diametru auklas, plastmasas un metāla furnitūrā apģērbu dizainam.

Īpaši jāizceļ mūsu pogu sortiments. Piedāvājumā ir visdažādāko izmēru un krāsu mēteļu, jaku, kleitu un veļas pogas – no vienkāršām, kuru funkcija ir tikai aizdare, līdz gandrīz vai mākslas darbiem dekoratīvai apdarei. Auduma pogas, pērļu pogas vai džinsa pogas – izvēle ir gandrīz neierobežota. Piedāvājam arī pogu krāsošanu klientam nepieciešamajā krāsā. Ir iespējams nokrāsot gan mūsu pogas, gan arī klienta pogas.

 Šūšanas furnitūrā ir iekļauts milzīgs palīgizstrādājumu sortiments, kas ir nepieciešams šūšanas rūpnīcām un ateljē, šuvējiem, kas strādā pēc pasūtījuma, kā arī audumu un šūšanas piederumu veikaliem. Tieši pateicoties šiem aksesuāriem, dizaineri rada ekskluzīvas lietas, kas nelīdzinās citām.

Dažkārt šūšanas furnitūrai ir atvēlēta galvenā loma izstrādājumos, bet citreiz tā kalpo kā dekora elements, piemēram, pogas apģērbu veidotāji izvēlas ne tikai kā ērtu aizdares veidu, bet arī kā dekoratīvu rotājumu. Pogas uz kabatām un atlokiem, pleciem un piedurknēm, plašas krāsu paletes satīna lentes, dekoratīvi mirdzošie akmeņi un sarežģīti veidotas sprādzes – bez šiem svarīgajiem aksesuāriem mūsu apģērbs būtu garlaicīgs un neinteresants, jo pat viens spilgts elements spēj pārveidot jebkuru tērpu līdz nepazīšanai.