Neaustie materiāli

Šūšanas palīgaudumi un mākslīgie apģērbu siltinātāji

Plašākais šūšanas palīgmateriālu klāsts un dažādu veidu pildvielas apģērbu oderes siltināšanai.

Neausto materiālu klāsts

STA Grupa piedāvā plašu neausto audumu klāstu – dažādu krāsu vienpusējo un divpusējo flizelīnu, dublieri un citus līmaudumus viegliem un vidēja smaguma audumiem, kas tiek izmantoti kā starplikas apģērbu detaļu nostiprināšanai.

Piedāvājam klientiem arī augstas kvalitātes mīkstus mākslīgus siltinātājus – elpojošus un antialerģiskus sintepona veidus: parasto sinteponu, silikona sinteponu (sintētiskās dūnas) vai īpaši gaisīgu un vieglu In-Thermsiltinājumu ar unikālo siltumizturības līmeni, kā arī vatīnu, kura spējas izturēt zemas un augstas temperatūras ir neaizstājamas darba apģērbu ražošanā ekstremāliem laikapstākļiem (jakas, kombinezoni, bikses, cimdi).

Nodrošinām arī stepēšanas pakalpojumus, sastepējot oderaudumu ar sinteponu dažādos zīmējumos, kā arī piekausējot oderi ar augstfrekvences paņēmienu.

 

 Neaustie audumi ir materiāli, kas izgatavoti, neizmantojot aušanas metodes. Visbiežāk tie ir veidoti no šķiedrām un diegiem, kas tiek savienoti ar mehānisku vai termiskas apstrādes metodi. Neaustie materiāli tiek ražoti gan no dabīgām (kokvilna, lins, vilna), gan ķīmiskajām šķiedrām (viskoze, poliesters, poliamīds, polipropilēns), kā arī otrreizējām šķiedru izejvielām.

Populārākie neaustie materiāli ir vatīns un sintepons, ko izmanto kā pildvielu silto virsdrēbju oderēšanai, nodrošinot alternatīvu kažokādas oderei. Pie neaustajiem materiāliem pieskaita arī flizelīnu un citus līmaudumus, ko izmanto apģērbu šūšanas rūpnīcās, nostiprinot izgrieztās detaļas.