Darba aizsardzības līdzekļi

Pilns ekipējums un visu veidu individuālie aizsardzības līdzekļi

Izvēlieties darba aizsardzības aprīkojumu darbiniekiem, kas strādā celtniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības vai lauksaimniecības jomā, lai nodrošinātos pret ārējo faktoru ietekmi un paaugstinātu produktivitāti.

Nodrošiniet darbiniekus pret ārējo faktoru ietekmi

Pareizi izvēlēts aprīkojums droši aizsargā, ievērojami samazina traumu iespējamību, ļauj darbiniekiem justies maksimāli ērti ekstremālos apstākļos un palielina darbinieku produktivitāti.

Redzes aizsardzībai piedāvājam izturīgas neaizsvīstošas, īpaši pieguļošas brilles, brilles, ko var lietot virs optiskajām brillēm, un citus dažādu dizainu un modifikāciju modeļus. Vietās ar paaugstinātu trokšņa līmeni noteikti iesakām izmantot skaņu slāpēšanas līdzekļus – ausu aizbāžņus mazāk trokšņainajām vietām vai austiņas ar kausiņiem dažādiem trokšņa slāpēšanas līmeņiem – no 25 līdz 35 decibeliem.

Vēl viens no populārākajiem STA Grupa produktiem, kas tiek izmantots ne tikai profesionālā vidē, bet arī sadzīvē remontdarbu vai citu netīru darbu laikā, ir dažādu veidu putekļu respiratori ar maksimālo aizsardzības līmeni līdz 50 x AER.

 

 

Jau 30 gadu mūsu galvenā specializācija ir multifunkcionālo audumu nodrošināšana profesionālu darba apģērbu ražošanai. Paplašinot produkcijas klāstu, esam pievienojuši 7 kategorijas ar individuāliem aizsardzības līdzekļiem, lai nodrošinātu mūsu klientus ar pilnu darba aprīkojumu.

Apskatiet mūsu piedāvājumu visām pamata darbības jomām – celtniecībai, medicīnai, mežsaimniecības un lauksaimniecības darbiem – un izvēlieties aprīkojumu sava darba specifikai: pieguļošas aizsargbrilles, respiratorus ar izelpas vārstu, vai respirstorus FFP1, FFP2, FFP3 bez izelpas vārsta, vienreizējas sejas maskas, ķīmiskoas aizsargkombinezonus, ausu aizbāžņus vai austiņas darbam paaugstināta trokšņa apstākļos, ķiveres, aizsargmaskas industriāliem darbiem, kā arī dažādu aizsardzības līmeņu gāzu un tvaiku filtrus.

Neesat pārliecināts par nepieciešamo aprīkojumu? Mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties individuālos aizsardzības līdzekļus, pamatojoties uz profesionālās vai personīgās darbības specifiku.