Rāvējslēdzēji

Praktiski un dizainiski rāvējslēdzēji apģērbam un galantērijai

Piedāvājam visplašāko rāvējslēdzēju izvēli darba apģērbam, vieglo audumu izstrādājumiem un galantērijai – vairāk nekā 50 toņu, dažādi zobiņu konstrukcijas dizaini un platuma variācijas.

Kā izvēlēties pareizo rāvējslēdzēju?

Traktora tipa plastmasas rāvējslēdzējiem ir raksturīga paaugstināta stingrība, bet tajā pašā laikā tie ir ļoti izturīgi, tāpēc tos bieži izmanto virsdrēbju un profesionāla apģērba ražošanā. Metāla rāvējslēdzējus parasti izmanto džinsa auduma izstrādājumos, jakās un somās, bet spirālveida rāvējslēdzēji ir neaizvietojami apģērbos no viegliem audumiem un trikotāžas – tie ir mīksti un viegli piešujami pie auduma, to nedeformējot.

Rāvējslēdzēji atšķiras arī ar slēgtās aizdares platumu: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 mm. Interesants fakts – jo platāks un biezāks ir rāvējslēdzējs, jo lielākas slodzes tas spēj izturēt.

Metālisko un slēpto rāvējslēdzēju segmentā sadarbojamies ar pasaules lielāko rāvējslēdzēju ražotāju ar gandrīz 100 gadu vēsturi – Japānas zīmolu YKK. Par plastmasas un spirālveida rāvējslēdzēju piegādātāju izvēlējamies mūsu kaimiņvalsts Lietuvas uzņēmumu VVK, kas izceļas ar izdevīgākām cenām un ātru piegādi.

 Daudzi moderni apģērbi, galantērijas, sporta un tūrisma inventārs nav iedomājams bez tik ērti lietojamā rāvējslēdzēja. Mūsdienās tas arvien pārliecinošāk izkonkurē pogas un cita veida stiprinājumus, apsteidzot tos ērtībā, lietošanas ātrumā un ekonomijā – no ražošanas efektivitātes un izmaksu viedokļa rāvējslēdzēja iešūšanas izmaksas ir zemākas par citu veidu stiprinājumiem.

No pirmā skata vienkāršā furnitūra sastāv no daudzām detaļām, kas nosaka tās funkcionalitāti un lietošanas izturību. Svarīgākie raksturojumi ir lentu blīvums, zobiņu materiāls – metāls vai plastmasa – un zobiņu savienošanas tehnoloģija – traktora tipa vai spirālveidā.