Diegi

Mūsu e-veikalā ir vairāk nekā 250 diegu krāsu

Izvēlē ir neticama 250 krāsu palete, kā arī metāliskie diegi zelta un sudraba krāsā dekorējumiem. Piedāvājam šūšanas diegus, kas paredzēti specapģērba ražošanai, kā arī izšūšanas diegus, apakšdiegus un diegus overlokam no uzticamiem Japānas un Turcijas ražotājiem.

Pēc mūs pasūtījuma jau vairāk kā 10 gadus tiek ražoti šūšanas diegi STA 120. Noliktavā ir pieejamas aptuveni 250 krāsas. Paralēli strādājam arī ar mūsu ilggadējo Turcijas diegu ražotāju un, ja tomēr klients nevar izvēlēties no STA diegu krāsu paletes, tad iespējams pasūtīt diegus TUR-IP 120. Šiem diegiem krāsu palete ir vēl bagātāka, bet piegādes laiks ~ 3 nedēļas. No Turcijas ievedam arī cita numura diegus - Nr.80, Nr.60, Nr.50, Nr.30, Nr.20, Nr.12, Nr.10, arī diegus overlokam, kā arī apakšējo diegu.

Bez šiem diegiem mūsu noliktavā ir arī daudzi citi diegi no piegādātājiem, ar kuriem diemžēl sadarbība netiek turpināta. Jauni šo diegu iepirkumi nav iespējami.

Izšūšanas diegus importējam tikai un vienīgi no Japānās. ULT-RAPOS poliestera diegu kvalitāte ir izcila un tādēļ neskatoties uz pēdējos gados nelabvelīgo valūtas kursu, mēs turpinat sadarbību ar šo ražotāju. Izšūšanas diegu sortimentā ir arī metāliskie diegi (zelta un sudraba krāsā), kā arī apakšējais diegs.

Diegi darba apģērbam un ne tikai

Bez darba apģērbu diegiem STA Grupa piedāvā arī diegus overlokam, izšūšanas diegus un apakšdiegus. Pēc mūsu pasūtījuma jau vairāk nekā desmit gadu tiek ražoti šūšanas diegi STA 120, kas ir vienmēr pieejami mūsu noliktavā ar iespēju izvēlēties no krāšņas un bagātas 250 krāsu paletes, turklāt, ja klients nevar piemeklēt diegus sev vēlamajā krāsā, var veikt individuālu pasūtījumu. Diegu numuri ir visdažādākie – no Nr. 10, kas ir biezs un izturīgs, līdz smalkajam un tievajam diegam Nr. 120.

Diegu izvēlē strādājam ar mūsu ilggadējo un pārbaudīto Turcijas diegu ražotāju, bet izšūšanas diegus importējam tikai un vienīgi no Japānas, kas izceļas ar izcilu diegu kvalitāti. Izšūšanas diegu sortimentā ir arī metāliskie diegi zelta un sudraba krāsā. Piedāvājam diegus overlokam, kā arī apakšējos izšūšanas diegus melnā un baltā krāsā.

 Specializēto darba apģērbu ražošanai ir nepieciešami īpaši materiāli. Tas attiecas ne tikai uz audumiem, bet arī uz diegiem. Tiem jābūt izturīgiem un spējīgiem izturēt paaugstinātu slodzi. Darba apģērbu diegi ieņem īpašu vietu STA Grupas produkcijas klāstā.

Mēs piedāvājam ugunsizturīgus diegus metinātāju un ugunsdzēsēju apģērbam; šie diegi spēj izturēt ekstremālas temperatūras svārstības un pat uguns dzirksteles līdz 500 grādiem. Sortimentā ir armēti diegi apģērbiem, kam nepieciešama izcila izturības spēja, metalizēti un citu veidu diegi vairāk nekā 250 krāsās.