Par mums

STA Grupa ir Latvijas vadošais tekstila distribūcijas uzņēmums, kas kopš 1991. gada piegādā dažādu veidu multifunkcionālus audumus, diegus, rāvējslēdzējus, neaustos materiālus, darba aizsardzības produktus un citu šūšanas furnitūru profesionāliem darba apģērbu ražotājiem Eiropā.

Jau 30 gadu mēs specializējamies tieši aizsargapģērbu un specapģērbu audumu un šūšanas produkcijas distribūcijā, gan Latvijas, gan Eiropas pircējiem. Mūsu partneru vidū ir ražotāji, kuru zīmoli plaši pazīstami profesionāļu jomā, kā darba apģērba audumu ražotājs Klopman International, tehnisko un speciālo audumu ražotājs Concordia Textiles, kurš specializējas poliuretāna pārklājuma un membrāntipa audumu ražošanā, 3M gaismu atstarojošie piešujami un piekausējami materiāli profesionālo darbu veicējiem, kur nepieciešama augsta redzamība un apģerba veiktspēja.

STA Grupa komandā strādā septiņi profesionāļi, kas rūpējas par izcilu klientu servisu – pieņem pasūtījumus, konsultē par audumiem, individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, palīdz izvēlēties piemērotāko šūšanas furnitūru, kā arī nodrošina ātru pēcpārdošanas atbalstu.

Mūsu sortimentā atrodas vairāk nekā 100 dažādu veidu jauktas škiedras audumu, trikotāžas, un kokvilnas un lina audumu darba apģērba dažadu izstrādājumu ražošanai, dažādu biezumu antistatiskas oderes, mākslīgie siltinātāji, 250 diegu krāsas overlokam un izšūšanai, metāliskie un plastmasas rāvējslēdzēji, atstarojošie materiāli un simtiem dažādu furnitūras veidu..