Produktu katalogs

 foreman
pack 

omnitraffic 

medicina 
 kamuflaza ct

Bez pārklājuma

Ar pārklājumu

Membrāntipa

Medicīnai

Armijai

 

     Ar Beļģijas rūpnīcu "Concordia Textiles" sadarbojamies jau vairāk kā 10 gadus. Jau ilgus gadus pārstāvam šīs rūpnīcas audumus Latvijā. Concordia Textiles izgatavo ļoti dažādus audumus  - gan lietus necaurlaidīgam, bet elpojošam apģērbam, gan ķirurgu halātiem, gan ikdienas darba tērpiem, gan armijas apģērbiem. No rūpnīcas izgatavotajiem audumiem ir darinātas arī dažādas dekorācijas - Eirovīzijas dziesmu konkursam Rīgā, gan Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem un daudzas citas.

Latvijai ļoti piemērota ir ražotāja izstrādātā NOS (Never Out of Stock) programma, kas nozīmē, ka audumiem, kas ir ietverti šajā programmā minimālais ražošanas apjoms ir 100m. Citos gadījumos, ja audums nav ražotājā noliktavā, minimālais apjoms ir 1000m. Ražošanas laiks ir aptuveni 4 nedēļas. Audumi, kuri ietverti šajā programmā, ir uzskaitīti trīs bukletos:

Heat and Flame

Heavy duty

Waterproof breathable

NOLIKTAVĀ ir pieejams kvalitatīvs darba tērpu audums FOREMAN.

foreman

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

 

Kontakti

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Telefons: +371 67143592
Skype: pavels_sta_grupa
Adrese: Zilupes 4a, Rīga, LV-1019, Latvija

Darba laiks: 8:30-17:30 (darba dienās)

Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green