Produktu katalogs

 diegi nr.120  diegi  rapos2

Šūšanas

Overloka

Izšūšanas

          STA Grupa piedāvā gan diegus šūšanai, gan diegus overlokam, gan arī izšūšanas diegus. Pēc mūs pasūtījuma jau vairāk kā 10 gadus tiek ražoti šūšanas diegi STA 120. Noliktavā ir pieejamas aptuveni 250 krāsas. Paralēli strādājam arī ar mūsu ilggadējo Turcijas diegu ražotāju un, ja tomēr klients nevar izvēlēties no STA diegu krāsu paletes, tad iespējams pasūtīt diegus TUR-IP 120. Šiem diegiem krāsu palete ir vēl bagātāka, bet piegādes laiks ~ 3 nedēļas. No Turcijas ievedam arī cita numura diegus - Nr.80, Nr.60, Nr.50, Nr.30, Nr.20, Nr.12, Nr.10, arī diegus overlokam, kā arī apakšējo diegu. 

Bez šiem diegiem mūsu noliktavā ir arī daudzi citi diegi no piegādātājiem, ar kuriem diemžēl sadarbība netiek turpināta. Jauni šo diegu iepirkumi nav iespējami.

Izšūšanas diegus importējam tikai un vienīgi no Japānās. ULT-RAPOS poliestera diegu kvalitāte ir izcila un tādēļ neskatoties uz pēdējos gados nelabvelīgo valūtas kursu, mēs turpinat sadarbību ar šo ražotāju. Izšūšanas diegu sortimentā ir arī metāliskie diegi (zelta un sudraba krāsā), kā arī apakšējais diegs.

 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

 

Kontakti

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Telefons: +371 67143592
Skype: pavels_sta_grupa
Adrese: Zilupes 4A, Rīga, LV-1019, Latvija

Darba laiks: 8:30-17:30 (darba dienās)

Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green