Produktu katalogs

 

       Akciju sabiedrība STA Grupa ir dibināta 1991.gadā Latvijā un jau vairāk, kā 25 gadus gadus saviem klientiem piedāvā kvalitatīvu un plašu preču klāstu profesionālai darba apģērbu, aizsargapģērbu, specapģērbu, sporta un korporatīvo tērpu ražošanai.

Uzņēmums arī darbojas vājstrāvu tīklu (apsardzes, ugusnsgrēka trauksmes atklāšanas, balss izziņošanas, videonovērošanas un piekļuves kontroles) projektu izstrādē, un realizācijā, kā arī nodrošina garantijas un pēcgarantijas apkalpošanas servisu.

Kompānijas priekšrocība balstās uz pieredzi, profesionalitāti un pēcpārdošanas servisu, kā arī klientu atbalstu no kompānijas darbinieku puses. Mēs strādājam, lai kļūtu par mūsu klientu pirmo izvēli, jo ar augstu atbildības sajūtu izturamies un rūpējamies par katru klientu. Mēs pildām dotos solījumus un vēlamies, lai mūsu klienti būtu gandarīti par sadarbību ar akciju sabiedrību STA Grupa ilgtermiņā.

Esam pārliecināti, ka strādājot ar A/S STA Grupa - Jūsu panākumi garantēti!

SIA STA

Kontakti

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Telefons: +371 67143592
Skype: pavels_sta_grupa
Adrese: Zilupes 4A, Rīga, LV-1019, Latvija

Darba laiks: 8:30-17:30 (darba dienās)

Piesakies un saņem jaunumus e-pastā


 

SIA PC.Green